• Bizi Arayın: +90 232 462 03 94
  • Email: clb@clb.com.tr
  • Çalışma Saatleri: 09:00 - 18:00

2004 yılında başlamış olduğumuz inşaat koşumuzda yapısal çelik sektöründe proje – imalat –montajhizmetlerini bir bütün olarak sunarak sektörün hizmet kalitesini yükseltmek, çelik yapıların inşaat sektöründeki payını artırmak ve ticari hedeflerine ulaşmak vizyonu ile 2017 yılında çelik imalat fabrikamızı hizmete açtık.

Kurulduğu günden günümüze kadar uzanan süreçte edindiği birikim ile sahip olduğu ve sürekli geliştirdiği teknolojisi ve kapasitesi sayesinde, sektörünün tercih edilen lider firmaları arasında yerini alan ÇLB Çelik, istihdam ettiği tecrübeli teknik personel ve uygulama kadrosu ile hizmet kalitesini arttırarak, büyümeye devam etmektedir. Estetik, güvenli, kaliteli ve ekonomik çözüm perspektifinde hizmet sunmaya devam ederken, her yeni projesinde çıtasını yükseltmeyi ve bir öncekinden daha iyisini yapmayı hedeflemektedir.

Firmamız, faaliyetlerine başladığı günden beri, çelik konstrüksiyon ve çelik konstrüksiyon ile birlikte betonarme olmak üzere birçok geniş açıklıklı endüstriyel yapı, depo, antrepo, fabrika binası, sanayi tesisi, çok katlı çelik konut, iş ve alışveriş merkezi, otel, köprü, ve stadyum inşa etmiştir.